Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Jak się elegancko nie ubierać w pierwszych dniach pracy?

Wiele osób jest zdania, że krótkie spódnice nie należą do eleganckich ubrań i dlatego w wielu środowiskach kobiety , które się w ten sposób ubierają są uznawane za na swój sposób wulgarne. Dlatego bardzo ważne jest to żeby ostrożnie dobierać strój zwłaszcza do pracy do której przychodzi się po raz pierwszy.
Jeśli ma się taki styl , w którym biuściaste kobiety powinny eksponować swoje wdzięki, a posiadaczki wyjątkowo zgrabnych nóg powinny nosić krótkie spódnice to trzeba jednak zachować trochę umiaru. Przynajmniej w tych pierwszych dniach ponieważ przychodząc w tym co się najbardziej lubi można sobie poważnie zepsuć na samym początku opinię, którą bardzo trudno jest odzyskać.
Ba! Czasami w ogóle nie da się jej odzyskać. Najlepiej jest w ogóle pierwszy czas w nowej pracy poświęcić na rozeznanie się w tym co jest tam uważane za odpowiednie i co wypada na siebie ubierać, a co nie. W związku z tym na samym początku kobiety biuściaste powinny wkładać więcej niż jedną warstwę, a jeśli nie jest to możliwe to przynajmniej jakiś zmniejszający rozmiar piersi stanik. Nie chodzi tutaj o to, że trzeba się tego wstydzić ponieważ jest to część ciała jak każda inna.
Chodzi w tym o to, żeby początkowo nie wywierać efektu w pracy wśród ludzi, których się jeszcze nie zna swoimi atrybutami kobiecości – powinno się zacząć tą pracę inaczej pokazując, że jest się dobrym pracownikiem . Dopiero po jakimś czasie można sobie pozwolić na jak wyeksponowanie swoich atrybutów jeśli oczywiście jest to w w guście danego miejsca pracy i ma się taki styl.

No comments yet.

Leave a Comment