Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Czy opłaca się kupować buty dla dzieci przez internet?

Powiadają, że w internecie można dostać absolutnie wszystko. Od płyt muzycznych, poprzez części samochodowe po nawet buty dla dzieci. Właśnie, czy opłaca się inwestować w zakup tego rodzaju towaru w internecie, skoro nie mamy zazwyczaj możliwości przymierzenia buta na stopie?

Głosów za jest częstokrotnie równie dużo, co przeciw. Podsumujmy zatem, czy opłaca się kupować obuwie dziecięce w sklepach internetowych.

Buty dla dzieci przez internet – zalety rozwiązania

Wiele matek podkreśla, że zamawianie przez internet może być bardzo dobrym spospobem na dobranie odpowiednich butów dla dzieci. Sklepy internetowe częstokrotnie posiadają znacznie większy asortyment od tych prowadzonych w galeriach handlowych czy też halach towarowych. Oczywiście mówimy tutaj o dobrej jakości sklepach z butami dla dzieci, które na bieżąco aktualizują swoje bazy towarów.

Buty dla dzieci zamawiane przez internet będą częstokrotnie tańsze od tych, jakie kupilibyśmy w normalnym sklepie. Producent nie musi płacić za obsługę na kasie czy wynajem lokalu. Pozostaje mu jedynie opłacanie serwera oraz logistyki.

Co więcej, rodzice często doceniają fakt, że dobry i zaufany sklep akceptuje zwrot towaru nawet do miesiąca, jeśli ten nie spełni naszych oczekiwań. Przecież zawsze może zdarzyć się tak, że buty dla dzieci nie będą pasowały na stopę naszego potomka. Możliwość wymiany towaru będzie niezbędna w tym procesie.

Wady kupowania butów dla dzieci w sieci

Niestety, nic nie jest doskonałe. Chociaż kupowanie w internecie jest bardzo wygodną sprawą i nie dotyczy to jedynie butów dla dzieci, to jednak zdarza się, że zdarzają się wpadki.

Niestety, w Polsce częstokrotnie sprzedawcy oferujący buty dla dzieci próbują jedynie naciągnąć klienta, aby ten zakupił towar. W efekcie tracą obie strony, ponieważ klient więcej nie wróci do tego sklepu, a sprzedawca będzie miał złą opinię. Częstokrotnie tacy cwaniacy występują na Allegro. I choć system znacznie się poprawił, ludzie dalej częstokrotnie próbują nawzajem się oszukiwać.

Dodatkową wadą kupowania przez internet obuwia dziecięcego jest niemożność sprawdzenia, czy naprawdę bucik będzie pasował na twoją stopę.

No comments yet.

Leave a Comment