Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Dopasuj rajstopy do swojej garderoby

W odniesieniu do wszystkich nowych produkcji i zaawansowanych technologii dostępnych obecnie widać, że możemy w ramach wyrobów pończoszniczych cieszyć się czymś więcej niż tylko opcją nieprzezroczystych rajstop. Jest to jeden trend, który się nie zmienia, jednak kobiety postanowiły ukryć swoje nogi stosując pończochy, rajstopy i legginsy kryjące. Tendencja ta jest rozszerzeniem wyglądu z lat osiemdziesiątych, ale dzisiaj ma bardziej nowoczesne akcenty. Chcemy przyjrzeć się bliżej takim opcjom rajstop i tym samym dowiedzieć się, jak można dopasować do obecnej garderoby modne rajstopy.

Kryjące rajstopy

Kryjące rajstopy widać w każdym sklepie, lub że kobiety są na sobie, które wydają się być nieco przejrzeć. Nie są one całkowicie przejrzyste, ale nie są one jak grube rajstopy, gdzie nie można zobaczyć nóg w ogóle. Można dostrzec nieco odcienia skóry pod spodem, a do tego są naprawdę wygląda modne. Ponadto, te rajstopy są oddychające, co sprawia, że są bardzo wygodne w noszeniu, nawet w ciepłe dni.

Styl to nie tylko rajstopy

Pierwszą rzeczą, która może przyjść do głowy to rodzaj obuwia, jaki można nosić do nieprzezroczystych rajstop. Koniecznie trzeba dopasować buty do rajstop. Nie bój się stawiać na jasne i wyraziste kolory, które nie pasują do koloru butów. Zawsze można koordynować swoje buty tak, aby je dopasować. Jeden styl buta, który pasuje całkiem dobrze do rajstop to buty peep toe, one mogą pokazać niewielką część swoich rajstop w przedniej części buta. Wydaje się również, że wysokie obcasy wyglądają szczególnie dobrze do nieprzezroczystych rajstop, nawet te typu platforma. Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że bawisz się kolorami i teksturami, tym bardziej że masz wiele dostępnych do noszenia legginsów, pończoch i rajstop. Możesz także nosić kryjące rajstopy do bardziej formalnych strojów. Czarne nieprzezroczyste pasują na wieczór na mieście z kimś wyjątkowym. Możesz dzisiaj znaleźć wiele unikalnych wzorów i tekstur. Będziesz świetnie wyglądać w swoim ulubionym stroju wieczorowym, jeśli uda ci się to wszystko dobrze dopasować.

No comments yet.

Leave a Comment