Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Okulary – ponadczasowo modny gadżet

Okulary przeciwsłoneczne czy korekcyjne służą ludziom już nie tylko do poprawy wzroku podczas wykonywania codziennych czynności. To po prostu bardzo modny gadżet, wpływający realnie na poprawienie osobistego wizerunku. Osoba nosząca okulary jest kojarzona w społeczeństwie z dużą inteligencją, a także powagą. A zatem noszenie okularów jest nie tylko trendy, ale niesie ze sobą wiele pozytywnych skojarzeń. Co jeszcze warto wiedzieć o współczesnej branży optycznej, aby wykorzystać maksymalnie jej potencjał?

Mądry wybór oprawek do okularów

okulary prada

Przede wszystkim zwróć uwagę na jakościowy standard oprawek, a także na ich sposób wykończenia. Spotkasz na współczesnym rynku optycznym oprawy naprawdę unikalne, chociażby wyprodukowane z tytanu, aluminium, szeregu tworzyw sztucznych, a nawet naturalnego drewna. Im bardziej rzucające się w oczy oprawki okularów, tym większa szansa odciągnięcia uwagi od ewentualnych niedoskonałości twarzy. Takie podejście sprawdza się szczególnie u kobiet, a także u mężczyzn w perspektywie podkreślenia brody i zamaskowania łysiny. Panowie noszący okulary mogą bez problemu zgolić się na łyso i zapuścić delikatny zarost dla kontrastu. Mężczyźni z tak zaprojektowanymi, mocnymi kolorystycznie oprawkami, z delikatnie cięższymi oprawkami skojarzą się natychmiast pozytywnie, z powagą i prestiżem. Obecnie im cięższa oprawka, tym większa jakość wykończenia. Większość największych marek stosuje właśnie takie podejście do projektowania optycznego asortymentu.

Wizyta w salonie optycznym wydaje się obowiązkowa

Pamiętaj, aby przed wyborem okularów skonsultować swoje najważniejsze oczekiwania z profesjonalnym gabinetem optycznym. Przejdziesz w salonie optycznym dodatkowo solidne badania pozwalające wyeliminować wadę widzenia. Duży wybór soczewek oraz opraw da ci gwarancję przystosowania okularów do indywidualnego stylu codziennego funkcjonowania. Zainwestuj w okulary Persol, ponieważ spełniają obecnie najwyższe wymagania jakościowe względem projektowania optycznego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą okularów Persol, w ramach firmy Aurore. http://aurore.pl/c/5606/persol-meskie-okulary-korekcyjne.html

No comments yet.

Leave a Comment