Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Indywidualne marzenia w sklepie jubilerskim

Każda kobieta marzy o tym, żeby pewnego dnia dostać wymarzony prezent. Bardzo często mowa o biżuterii. Oczywiście, dzisiaj kobiety potrafią sobie same zrobić takie prezenty. Jednak trzeba pamiętać, że prezent to zawsze rodzaj docenienia bądź wyrażania innych uczuć. Dlatego kobiety marzą o konkretnych upominkach.

Większość kobiet marzy o pierścionku zaręczynowym. Zazwyczaj nie czekają na wybór partnera, tylko same starają się pokazać o czym marzą. Coraz więcej kobiet szuka wymarzonego pierścionka przez internet. Później drukują zdjęcia wymarzonych modeli i przekazują cały zebrany materiał swojemu wybrankowi. Ten na podstawie zdjęć musi znaleźć ten jeden pierścionek, który zachwyci jego damę serca. Wbrew pozorom nie jest to łatwe zadanie. Obecny jubiler La Marqueuse w Warszawie stara się sprostać oczekiwaniom kobiet, więc w ofercie ma kilkanaście, a czasami kilkadziesiąt modeli pierścionków zaręczynowych. Wszystkie różnią się między sobą metalem szlachetnym, z którego są wykonane. Poza tym różnice dotyczą również użytych kamieni. Najpopularniejsze są pierścionki złote z jednym brylantem.

Wszyscy marzymy również o doskonałych obrączkach ślubnych. Niektórzy z nas chcą proste, złote krążki bez żadnych dodatków. Natomiast, coraz częściej młodzi ludzie szukają niebanalnych wzorów. Wiele osób przychodzi do jubilera z własnym pomysłem, a nawet projektem dotyczącym obrączek ślubnych. W momencie przedstawienia projektu jubilerowi trzeba pamiętać o zadaniu najważniejszego pytania. Czy w razie potrzeby istnieje możliwość szybkiej naprawy takiej biżuterii?

Otóż, naprawa biżuterii jest czasami bardzo trudna. Szczególnie jeśli biżuteria jest niestandardowa. A właśnie taką najczęściej stanowią obrączki wykonane według projektu narzeczonych. Oni nie wiedzą jakie metale można łączyć i jak je szlifować. Dlatego taka biżuteria jest oryginalna, ale też bardzo trudna do renowacji i naprawy. Warto pamiętać o tym, gdy będziemy zamawiali pierścionek zaręczynowy lub obrączki wykonane według naszego projektu.

No comments yet.

Leave a Comment