Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Wyższa jakość hotelowych noclegów

Konkurencja wymusza podnoszenie jakości usług, dzięki temu hotelowi goście, mogą liczyć na podwyższenie standardu… hotelowych posłań. Właściciele moteli, hoteli i pensjonatów zabiegając o większą liczbę gości, oraz o klientów, którzy chętnie będą do nich powracali, wymieniają materace do łóżek hotelowych Wygodne spanie jest podstawą sukcesów w dniu następnym, a więc każda osoba przebywająca w delegacji chce się porządnie wyspać przed lub po negocjacjach. W obu przypadkach liczy na komfortowe posłanie.

Odpowiednie materace hotelowe to optymalny wybór

materace antyalergiczne

Telewizor czy lodówka lub suszarka do włosów mają w tym przypadku drugorzędne znaczenie. Właściciele hoteli coraz częścię doceniają i szanują tę potrzebę. Dlatego w trosce o dobro klienta, cora więcej placówek hotelowych wymienia posłania na stelaże z materacami. Stelaż zapewnia dostęp powietrza, to lepsza wentylacja. Łatwiej też jest czyścić powierzchnie pod łóżkami. Gość ma wrażenie czystości i schludności pomieszczeń. Materace najczęściej stosowane w hotelach ze względu na połączenie warunków ekonomicznych i ergonomicznych, to materace sprężynowe lub kieszonkowe. Są trwałe i wytrzymują w nienaruszonym stanie przez wiele lat.

Budowa materacy hotelowych

Pikowana powłoka zewnętrzna stosowana w materacach sprężynowych może być wykonana z pianki polierutanowej o różnym stopniu twardości. Wyższym standardem jest wykończenie materaca pianką termoelastyczną, która pod wpływem temperatury ciała idealnie układa się do jego kształtów. Następnego dnia powraca do pierwotnego wzoru i twardości. Aby wzmocnić nieco walory pianki dodatkowo stosowana jest w materacach warstwa włókna kokosowego. Wiadomo, że goście posiadają różną wagę, dla osób o cięższych, które wymagają solidnej podstawy, są materace ze wzmocnieniem z włókna kokosowego.

Materace sprężynowe znakomicie amortyzują ciężar ciała, a pianka poliuretanowa sprawia, że materace mogą „oddychać”. Zadowolony i wyspany klient chętnie wraca ponownie w to samo miejsce. I oto chodzi, gdy dokonujemy inwestycji wymiany sypialnianej floty.

No comments yet.

Leave a Comment