Organizacja 40 urodzin – wybór prezentów

Przekroczenie czterdziestu lat to dla wielu ludzi prawdziwe wyzwanie, a dla innych to po prostu wejście w drugą młodość, drugą część życia. Urodziny w takim momencie powinny charakteryzować się wyjątkową atmosferą. Artykuł zbiera zatem najlepsze pomysły na upominki dla przyszłego czterdziestolatka.

Lista klasycznych upominków

Świeczki na torcie urodzinowymZacznijmy od bardzo klasycznych gadżetów, praktycznie zawsze wywołujących uśmiech na twarzy solenizanta. Jeżeli stawiasz na klasykę, na pewno zainteresują cię okulary przeciwsłoneczne lub progresywne luksusowych producentów, czytniki książek elektronicznych, np. marki Kindle, zegarki renomowanych marek, zestawy perfum lub kosmetyków, torby skórzane, np. aktówki, zapalniczki benzynowe, laserowe lub gazowe, golarki lub trymery do włosów polecane szczególnie mężczyznom, wieczne pióra, portfele. Inwestycję w klasyczny gadżet warto profesjonalnie przemyśleć. Dobry produkt mieści się tutaj zazwyczaj w kwocie powyżej 300, a nawet 500 złotych w zależności od kategorii.

Bardziej oryginalny prezent na 40 urodziny

Zamiast typowych rzeczy możesz również zaproponować solenizantowi pakiety usług, chociażby uroczystą restaurację, jazdę sportowym samochodem po specjalistycznym torze, skok ze spadochronem. Dobra propozycja to także wykupienie karnetu na siłownię, basen, solarium, inny specjalistyczny trening. Oczywiście wszystkie upominki przydałoby się dopasować do zainteresowań solenizanta. Pamiętaj, że warto do każdego prezentu dodać paragon umożliwiający ewentualny zwrot lub wymianę gadżetu. Osoby dojrzałe cenią sobie ostatecznie miejsce na szkoleniach motywacyjnych lub zawodowych. Wysokiej klasy szkolenie potraktowane jako prezent to coś unikalnego, a jednocześnie korzystnego długoterminowo.

Niecodzienne prezenty godne uwagi

W obecnych czasach rodziny i przyjaciele składają się nawet na spłaty rat kredytu hipotecznego lub kupują solenizantowi nowy samochód. Każdy pomysł przydałoby się skonsultować z zainteresowanym, aby nie stracić pieniędzy ani przyjemności.