Digg StumbleUpon LinkedIn YouTube Flickr Facebook Twitter RSS Reset

Taśmy z nadrukiem – główne zalety

Zastosowanie taśm przeznaczonych do zabezpieczania oraz maskowania różnorodnych przestrzeni jest powszechne w większości sektorów gospodarki. Taśmy zabezpieczają asortyment wrażliwy, standardowe opakowania kartonowe, a co najważniejsze coraz częściej uzupełniają strategię promocji działalności gospodarczej. W jaki sposób to się dzieje?

Co warto wiedzieć o taśmach z nadrukiem?

Akurat taśmy z nadrukiem posiadają bardzo dużą powierzchnię do wykorzystania w celach promocyjnych, o czym niestety zapomina wielu właścicieli biznesów. Dodatkowo taśmy przyjmują różnorodne kolory dopasowane idealnie do identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Na taśmach bardzo dobrze wprowadzić podstawowe informacje o asortymencie, oznaczenia, odblaski. Po prostu dużo elementów rzucających się w oczy, co pozwala utrwalić świadomość marki. Warto zauważyć, że taśmy produkuje się na bazie bardzo odpornych klejów (wysokie, niskie temperatury, odporność na ścieranie, nawet na uszkodzenia chemiczne – podstawowe). Poza tym taśmę z nadrukiem, dobrze zaklejoną trudno zerwać w krótkim czasie. To zatem dodatkowa funkcja przeciwdziałająca manipulacji opakowaniami. Przy niektórych taśmach moc klejenia wzrasta wraz z czasem użytkowania, co jest niezwykle istotne dla pakowania wrażliwego asortymentu, który przemierza później dłuższe trasy. Pozytywny wizerunek firmy można budować bardzo tanio, nawet przez tak prosty elementy, jak taśmy z nadrukiem.

Praktyczne wykorzystanie potencjału taśm z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem spełniają wiele interesujących funkcji. To przede wszystkim bezpieczeństwo podczas pakowania, rola informacyjna, marketingowa oraz funkcja zwiększania zaufania do oferty przedsiębiorstwa. Poza tym dobra taśma rzuca się w oczy i pozwala bardzo niskim kosztem docierać z logo, podstawowymi informacjami do potencjalnego klienta. Świadomość marki, identyfikacja z konkretnym produktem to tylko niektóre z najważniejszych wartości występujących podczas użytkowania taśm z nadrukiem. Czy teraz je praktycznie wykorzystasz?

http://www.alpako.pl/tasmy-z-nadrukiem.php

No comments yet.

Leave a Comment